Lenovo Yoga Mini/01IPH11/Mini/U5-325/16GB/512GB/Intel int/W11H/3ROn-Site
Kód: LNP91E7000MMKPodrobný popis
Yoga Mini 01IPH11
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: Intel Core™ Ultra 5 325, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo up to 4.5GHz, 12MB Intel Smart Cache
Paměť: 16GB Soldered LPDDR5X-8533
Počet slotů (celkem/volných): 0/0
Maximální velikost paměti: 32 GB
Pevný disk: 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe
Grafická karta: Integrovaná Intel Graphics
Audio: ALC3341S
Síť: 1x RJ-45 (2.5GbE)
Bezdrátová komunikace:
*Wi-Fi-7
*Bluetooth 5.4
Klávesnice: Ne
Myš: Ne
Napájení: 100W 90% Adapter
Přední porty:
*1x Thunderbolt 4
*1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2)
*1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) with USB PD-in
*1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2)
*1x HDMI® 2.1 TMDS
*1x 2.5GbE Ethernet (RJ-45
Porty vlevo:
*1x Thunderbolt 4
*1x headphone / microphone combo jack (3.5mm)
Porty vpravo:
*1× zapínací tlačítko se čtečkou otisku prstu
Rozšiřující sloty:
*2x M.2 slots (jden pro WLAN, jeden pro SSD)
Barva: Seashell
Rozměry: 130 x 130 x 48.6 mm
Hmotnost: 0,6 Kg
Záruka: 36 Měsíců
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mini počítače |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 1.69 kg |
| EAN: | 199275147418 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| BlueTooth: | Ano |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Disk - typ: | SSD |
| DP/mini DP: | 0 počet |
| DVI: | 0 počet |
| eSATA: | Ne |
| Ethernet - rychlost: | 2,5 Gbs |
| Farba: | Béžová |
| Grafická karta: | Intel dedikovaná |
| HDMI: | 1 počet |
| Hmotnosť: | 1.69 kg |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| Kód výrobcu: | 91E7000MMK |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Konektor RS-232: | Ne sériový port |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| mini/micro HDMI: | 0 počet |
| Model: | 01IPH11 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| MS Office Trial: | Ne |
| Myš: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 47 |
| Optická mechanika: | Ne |
| Otáčky disku: | Bez otáček rpm |
| Přesný model CPU: | U5-325 |
| PS/2: | 0 zadný |
| Thunderbolt 3: | Ne kompatibilný |
| Thunderbolt 5: | 0 predné, 0 zadný |
| TPM 2.0: | Ano |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| USB 2.0: | 0 predný, 0 zadný |
| USB 3.x: | 0 zadný, 1 predný |
| USB 3.x Type-C: | 0 zadný, 2 predný |
| USB 4 / Thunderbolt 4: | 1 predný, 1 zadný |
| VGA: | 0 počet |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Záruka: | 36 |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 3. generace |
| Hĺbka jedn. balenie: | 12.3 |
| Klávesnica: | Ne |
| Max.frekvencia jadra CPU: | 4,5 GHz |
| Modelový rad: | Lenovo Yoga Mini |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| Operačná pamäť: | 16 GB |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Počet LAN portov: | 1 |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Prevedenie: | Mini PC |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 20.2x28.7x12.3 |
| Šírka jedn. balenie: | 20.2 |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ pamäte: | LPDDR5x |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 5 |
| Výkon napájacieho zdroja: | 100 W |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Výška jedn. balenie: | 28.7 |
| Zákl.frekvencia jadra CPU: | 2,1 GHz |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
