TRUST Mikrofon Primo, stolní
Kód: 317761Podrobný popis
Vysoce citlivý stolní mikrofon na stojánku
* Vysoce citlivý stolní mikrofon na stojánku
* Pro konverzaci, hraní her, zpěv apod.
* Nastavitelný úhel
* 1,80m kabel s 3,5mm konektorem
Obsah balení
* Microphone
* Stand (2 parts)
* Stick-on mic holder
* Adapter cable
* User guide
Systémové požadavky
* Připojení 3.5 mm
Více na webu výrobce: http://www.trust.com/en/product/21674-primo-desk-microphone-for-pc-and-laptop
Související odkazy
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mikrofóny |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| EAN: | 8713439216745 |
| Barva: | Černá |
| Barva - přesná: | Černá |
| Hloubka jedn. balení: | 3.5 |
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| Kód výrobcu: | 21674 |
| Mikrofon: | Ano |
| Noise canceling: | Ne okolní hluk |
| Odnímatelný kabel: | Ne |
| Podpora AAC/AptX: | Ne |
| Redukce šumu: | Ne interní zdroj |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 26.5x11.1x3.5 |
| True Wireless: | Ne |
| Typ drátového připojení: | 1x Jack 3,5mm |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
