SAMSUNG ECBDU4AWE
Kód: 95SGN81Podrobný popis
Samsung originální datový kabel, micro USB. • Délka 1 m Eko-balení: Originální výrobek zabalený v ekonomickém (redukovaném) obalu. Díky redukování přebytečného obalu šetříme životní prostředí a můžeme vám nabídnout daleko výhodnější cenu u originálního výrobku.
Kompatibilita:
Samsung B2710, B3210, B3310, B7330, B7610, C3300, C3500, C3530, C3750, C5110, C5510, C6625, C6712, E2530, E2652, G810, i5500, i5510, i5700, i5800, i6410, i7500, i8000, i8320, i8510, i8700, i8910, i9000 Galaxy S, i9100 Galaxy S II, M2520L, M3310, M7600, M6710, M7500, M7600, M8910, S3350, S3550, S5250, S5260, S5330, S5350, S5360, S5500, S5510, S5520, S5530, S5560, S5570, S5600, S5620, S5660, S5830, S7070, S7200, S7220, S7230, S7350, S7510, S7550, S8000, S8300, S8500, S8530, Galaxy Wave III (S8600), Galaxy Nexus S (i9023...
Dodatočné parametre
| Kategória: | micro USB káble |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| EAN: | 8592118105071 |
| Barva: | Bílá |
| Barva - přesná: | Bílá |
| Délka: | 1 m |
| Hloubka jedn. balení: | 4 |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| Kód výrobcu: | ECBDU4AWE |
| Přesná délka: | 1 m |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 5x8.9x4 |
| Typ: | Kabely |
| USB Micro-B: | 1 M |
| USB Type A: | 1 M |
| Verze datového rozhraní: | USB 2.0 |
| Vlastnost: | kulatý |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
