TRUST Smart WiFi LED Bulb E27 White & Colour
Kód: 1667116Podrobný popis
Smart WiFi LED Bulb E27 White & Colour
- lze ovládat pomocí smartphonu
- připojení přes WiFi (2.4GHz)
- není nutný žádný rozbočovač
Klíčové parametry:
ovládání: stmívání, RGB, on/off
max. intenzita svítivosti: 806 lumenů
teplota světla: RGB, 1800-6500K
energetická třída: A+
životnost: cca 15 000 hodin
kompatibilita: Google Assistant, Amazon Alexa, Google Home
Záruka: 2 roky
Odkaz na web výrobce:
https://www.trust.com/en/product/71281-smart-wifi-led-bulb-white-colour-e27
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED žiarovky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8713439712810 |
| Hloubka jedn. balení: | 7.7 |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| Chytrá domácnost kompatibil: | Ano |
| Kód výrobcu: | 71281 |
| Možnost stmívání: | Ano |
| PIR čidlo: | Ne |
| Přibližná barevná teplota: | Více režimů K |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 13x7.8x7.7 |
| Rozsah světelného výkonu: | 700-810 lumenů (ekv. 60W) |
| Světelný výkon: | 806 lumen |
| Třída energetické účinnosti: | A+ |
| Typ patice u žárovek: | E27 |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
