OSRAM VALUE E14 4,9W (5W, 5,5W)/827 CLP40 miniglobe teplá
Kód: 594226Podrobný popis
Výrobce OSRAM
Typ žárovky žárovka LED
Barva teple bílá
Druh patice E14
Jmenovité napětí 230V AC
Svítivost 470lm
Příkon 5W
Délka 105mm
Vlastnosti zdrojů světla ekvivalent 40W
Průměr 38mm
Barevná teplota 2700 (typ)K
Min. koeficient barevného podání 80
Další informace
Hmotnost brutto: 0.08 kg
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED žiarovky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (1 rok IČO) |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| EAN: | 4058075147898 |
| Hloubka jedn. balení: | 5 |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| Kód výrobcu: | 4058075147898 |
| Přibližná barevná teplota: | 3000 (teplá) K |
| Příkon žárovek: | 5,7 W |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 1x5x5 |
| Rozsah světelného výkonu: | 410-470 lumenů (ekv. 40W) |
| Světelný výkon: | 470 lumen, Vlastnosti zdrojů světla ekvivalent 40W popis |
| Třída energetické účinnosti: | A+ |
| Typ patice u žárovek: | E14 |
| Záruka: | 2 roky (1 rok IČO) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
