LED svítilna P3111, 5W 230Lm +3W COB + magnet
Kód: 219986099923Podrobný popis
zdroj světla :5 W LED + 3 W COB
napájení :3× AAA 1,5 V (mikrotužka)
magnet :ano
příslušenství :textilní poutko
doba svícení : 5 W LED 100 % – 1,5 h , 5 W LED 50 % – 5,5 h, 3 W COB LED – 6 h
nabíjecí : ne
režimy svícení : 5 W LED 100 %, 5 W LED 50 %, 3 W COB LED
maximální světelný tok: 5 W LED 100 % – 230 lm, 5 W LED 50 % – 135 lm, 3 W COB LED – 210 lm
dosvit : 5 W LED 100 % – 210 m, 5 W LED 50 % – 155 m, 3 W COB LED – 20 m
materiál :hliník (Al)
nárazuvzdornost dle ANSI FL1 : ne
barva : černá
rozměr : 148 × 35 mm
baterie součástí balení : ne
hmotnost : 158 g
zámek fokusu : ne
prodejní obal : 1 ks, blistr
fokus : ano
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED svetlá exteriérové |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.19 kg |
| EAN: | 8592920071908 |
| Hloubka jedn. balení: | 4 |
| Hmotnosť: | 0.19 kg |
| Kód výrobcu: | 1440813170 |
| Příkon žárovek: | 5 W |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 10.2x26.9x4 |
| Světelný výkon: | 5 W LED + 3 W COB popis |
| Typ patice u žárovek: | LED svítilny |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
