DATACOM STP Keystone 10G RJ45 CAT6A samořezný
Kód: 502712129355Podrobný popis
DATACOM STP Keystone 10G RJ45 CAT6A
Kategorie
*CAT6A
Podporované protokoly
*10GBaseT
Stínění
*ano
Svorkovnice
*samozářezová
Dodatočné parametre
| Kategória: | Keystone moduly |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| EAN: | 8596250005282 |
| Ethernetový kabel - kategorie: | Cat6A |
| Hloubka jedn. balení: | 3.4 |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| Kategorie kabelů: | Cat6A |
| Kód výrobcu: | 4045 |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 7x5.9x3.4 |
| Stínění kabelů: | Stíněné |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
