Acer Veriton/S2735G_W_FR300W 92+/Mini TWR/U7-265/16GB/512GB/Intel int/W11P/3R
Kód: 187401800A30Podrobný popis
Acer Veriton S2735G_W_FR300W 92+
Provedení: mini Tower (17l)
Operační systém: Windows® 11 Professional 64
Procesor: Intel® Core™ Ulta 7 265 (20C/20T, 2,4/5,3GHz, 30MB cache)
Paměť: 16GB DDR5
Počet slotů (celkem/volných): 2 sloty DDR5 s podporou dvou kanálů (2/1)
Pevný disk: 512 GB M.2 SSD + volný 3,5"/2,5" SATA slot
Optická mechanika: DVD±RW
Čtečka paměťových karet: ne
Grafická karta: integrovaná grafika Intel®
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (WiFi 6 + BT 5.3)
Klávesnice: ano (usb)
Myš: ano (usb)
Správa zabezpečení:
*TPM v2.0 (Trusted Platform Module)
*Kensington Security Slot
Napájení: interní 300W
Přední porty:
*1x USB-C 3.2
*3x USB 3.2
*1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
Zadní porty:
*4x USB 2.0
*1x HDMI
*1x DP
*1x VGA
*1x COM port
*1x parallel port
*1x napájecí konektor
Rozšiřující sloty:
*1x PCIe x16
*1x PCEe x1
Barva: černá
Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske počítače |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 6.8 kg |
| EAN: | 4711474986986 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Barva: | Černá |
| BlueTooth: | Ano |
| Bluetooth verze: | 5.3 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Disk - typ: | SSD |
| DP/mini DP: | 1 počet |
| DVI: | 0 počet |
| Generace/řada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Grafická karta: | integrovaná |
| HDMI: | 1 počet |
| Hloubka jedn. balení: | 41 |
| Hmotnosť: | 6.8 kg |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| Klávesnice: | Drátová |
| Kód výrobcu: | DT.R6XEC.007 |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RS-232: | Ano sériový port |
| Konektor VGA: | Ano D-Sub |
| Max.frekvence jádra CPU: | 5,3 GHz |
| mini/micro HDMI: | 0 počet |
| Model: | S2735G_W_FR300W 92+ |
| Modelová rada: | Acer Veriton, Intel Arc/Intel Graphics |
| Myš: | Drátová |
| NPU - počet TOPs: | 13 |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika: | Ano |
| Otáčky disku: | Bez otáček rpm |
| Paměť - počet slotů celkem: | 2 |
| Paměť - počet volných slotů: | 1 |
| Paměť RAM: | 16 GB |
| Počet jader CPU: | 20 |
| Počet paměti RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Provedení: | MiniTower |
| Přesný model CPU: | U7-265 |
| PS/2: | 0 zadní |
| Rozhraní SSD: | PCI-Express NVMe |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 24x49x41 |
| Thunderbolt 3: | Ne kompatibilní |
| Thunderbolt 5: | 0 přední, 0 zadní |
| TPM 2.0: | Ano |
| Typ SSD: | M.2 |
| USB 2.0: | 0 přední, 4 zadní |
| USB 3.x: | 0 zadní, 3 přední |
| USB 3.x Type-C: | 0 zadní, 1 přední |
| USB 4 / Thunderbolt 4: | 0 zadní, 0 přední |
| VGA: | 1 počet |
| Výrobce CPU: | Intel |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Zákl.frekvence jádra CPU: | 2,4 GHz |
| Záruka: | 36 |
| Typ pamäte RAM: | DDR5 |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 7 |
| Výkon zdroja: | 300 W |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
