WD RED PLUS NAS WD80EFPX 8TB, SATA III 3.5", 256MB 5400RPM, 215MB/s, CMR
Kód: 20420098804Podrobný popis
Disky WD Red® Plus jsou navrženy tak, aby zvládaly pracovní zátěž náročných uživatelů a prostředí NAS malých a středních podniků.
Technická specifikace:
* Kapacita: 8 TB
* 3,5 palcový disk
* Rozhraní: SATA
* Přenosová rychlost: 215 MB/ s (Buffer To Disk)
* Počet otáček: 5640 ot/m
* Vyrovnávací paměť: 256 MB
* TBW: 180 TB/rok
* Provozní teplota: 0 - 65 °C
* Hmotnost: 0,75 kg
* Záruka: 3 roky
Další vlastnosti výrobku:
* Vyladěno pro NAS s NASware™
* Navrženo pro nepřetržitý provoz
* Optimalizováno pro nižší TCO
* Poháněno pro silný výkon, vyvážený pro zvýšenou spolehlivost
Dodatočné parametre
| Kategória: | Interné disky 3.5" pre PC |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 0.71 kg |
| EAN: | 718037899817 |
| Barva: | Červená, Nevztahuje se |
| Hloubka jedn. balení: | 3.4 |
| Hmotnosť: | 0.71 kg |
| Kapacita disku: | 8 TB |
| Kód výrobcu: | WD80EFPX |
| Modelová rada: | WD Red Plus |
| Obsahuje chladič: | Ne |
| Otáčky: | 5 640 rpm |
| Provedení disku: | Interní |
| Rozhraní M.2 PCIe NVMe: | Ne |
| Rozhraní M.2 SATA: | Ne |
| Rozhraní SAS: | Ne |
| Rozhraní SATA: | Ano |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 16.2x14.1x3.4 |
| TBW - přesná: | 180 TB |
| TBW - rozsah: | 101 - 200 TB TB |
| Typ úložiště: | HDD |
| Vhodný pro:: | Datová uložiště NAS |
| Záruka: | 36 |
| Formát SSD disku: | 3,5" |
| Kapacita HDD od - do: | 7 - 9,9 TB GB, TB |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
