WD RED PLUS 12TB / WD120EFGX / SATA 6Gb/s / Interní 3,5"/ 7200rpm / 512MB
Kód: 20420099561Podrobný popis
HDD 12TB WD RED PLUS
Kapacita: 12TB
Konektor: SATA
Přenosová rychlost: až 260 MB/s
Form Factor: 3.5 palce
Nahrávací technologie: CMR
Velikost cache: 512MB
Disk RPM: 7200 RPM
Dodatočné parametre
| Kategória: | Interné disky 3.5" pre PC |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 0.74 kg |
| EAN: | 718037906218 |
| Barva: | Červená, Nevztahuje se |
| Hloubka jedn. balení: | 3.4 |
| Hmotnosť: | 0.74 kg |
| Kapacita disku: | 12 TB |
| Kód výrobcu: | WD120EFGX |
| Modelová rada: | WD Red Plus |
| Obsahuje chladič: | Ne |
| Otáčky: | 7 200 rpm |
| Provedení disku: | Interní |
| Rozhraní M.2 PCIe NVMe: | Ne |
| Rozhraní M.2 SATA: | Ne |
| Rozhraní SAS: | Ne |
| Rozhraní SATA: | Ano |
| Rozhraní U.2: | Ne |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 15.5x11.7x3.4 |
| Typ úložiště: | HDD |
| Vhodný pro:: | Datová uložiště NAS |
| Záruka: | 36 |
| Formát SSD disku: | 3,5" |
| Kapacita HDD od - do: | 10 TB a více GB, TB |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
