WD PURPLE PRO WD102PURP 10TB, SATA III 3.5", 512MB 7200RPM, 272MB/s, CMR
Kód: 8100584Podrobný popis
Disky WD Purple Pro jsou navržené pro pokročilé rekordéry, servery pro analýzu videí a řešení pro hluboké učení s využitím umělé inteligence, kde je nutná další úložná kapacita, výkon a schopnost pracovního zatížení.
Kapacita 10TB
Konektor SATA
Form Factor 3.5 palců
Vyrovnávací paměť 512MB
Nahrávací technologie CMR
Dodatočné parametre
| Kategória: | Interné disky 3.5" pre PC |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnosť: | 0.71 kg |
| EAN: | 718037901275 |
| Barva: | Bez barvy, Nevztahuje se |
| Buffer u HDD: | 512 MB |
| Hloubka jedn. balení: | 3.2 |
| Hmotnosť: | 0.71 kg |
| Kapacita disku: | 10 TB |
| Kód výrobcu: | WD102PURP |
| Modelová rada: | WD Purple Pro |
| Obsahuje chladič: | Ne |
| Otáčky: | 7 200 rpm |
| Provedení disku: | Interní |
| Rozhraní M.2 PCIe NVMe: | Ne |
| Rozhraní M.2 SATA: | Ne |
| Rozhraní SAS: | Ne |
| Rozhraní SATA: | Ano |
| Rozhraní U.2: | Ne |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 15.5x12.4x3.2 |
| Typ úložiště: | HDD |
| Vhodný pro:: | Kamerový záznam |
| Záruka: | 60 |
| Formát SSD disku: | 3,5" |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
