WD GOLD WD122KRYZ 12TB, SATA III 3.5", 512MB 7200RPM, 255MB/s, CMR, Enterprise
Kód: 20420099601Podrobný popis
Pevné disky WD Gold využívají naše nejnovější inovace, které umožňují zvládat náročné pracovní zatížení při nepřetržitém čtení a zápisu v nejnáročnějších prostředích podnikových a komerčních systémů. Disky WD Gold poskytují nejvyšší výkon, spolehlivost, odolnost a flexibilitu v oblasti kapacitních bodů pro malé a střední podniky a profesionály v oblasti designu, jejichž kritická data a tvůrčí výstupy jsou zásadní pro jejich úspěch.
Kapacita 12TB
Konektor SATA
Form Factor 3.5 palců
Vyrovnávací paměť 512MB
Nahrávací technologie CMR
Dodatočné parametre
| Kategória: | Interné disky 3.5" pre PC |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnosť: | 0.74 kg |
| EAN: | 718037901442 |
| Barva: | Bez barvy, Nevztahuje se |
| Hloubka jedn. balení: | 3.2 |
| Hmotnosť: | 0.74 kg |
| Kapacita disku: | 12 TB |
| Kód výrobcu: | WD122KRYZ |
| Modelová rada: | WD Gold Enterprise |
| Obsahuje chladič: | Ne |
| Otáčky: | 7 200 rpm |
| Provedení disku: | Interní |
| Rozhraní M.2 PCIe NVMe: | Ne |
| Rozhraní M.2 SATA: | Ne |
| Rozhraní SAS: | Ne |
| Rozhraní SATA: | Ano |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 12.2x15.8x3.2 |
| Typ úložiště: | HDD |
| Vhodný pro:: | Domácí/Kancelářské PC |
| Záruka: | 60 |
| Formát SSD disku: | 3,5" |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
