Synology HDD HAT3300-4T Plus
Kód: 1129953D51Podrobný popis
Model: Synology HAT3300
Provedení: 3,5” HDD
Kapacita: 4 TB
Rozhraní: SATA 6 Gb/s
Rychlost otáček disku: 5,400 rpm
Buffer u HDD (MB): 256 MB
Rozměry: 101.85 x 20.20 x 147 mm (ŠxVxH)
Hmotnost: 490 g
Záruka: 3 roky
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Interné disky 3.5" pre PC |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 0.44 kg |
| EAN: | 4711174725120 |
| Barva: | Bez barvy, Nevztahuje se |
| Buffer u HDD: | 256 MB |
| Hloubka jedn. balení: | 3.6 |
| Hmotnosť: | 0.44 kg |
| Kapacita disku: | 4 TB |
| Kód výrobcu: | HAT3300-4T |
| Modelová rada: | Synology HAT3300 |
| Obsahuje chladič: | Ne |
| Otáčky: | 5 400 rpm |
| Provedení disku: | Interní |
| Rozhraní IDE: | Ne |
| Rozhraní M.2 PCIe NVMe: | Ne |
| Rozhraní M.2 SATA: | Ne |
| Rozhraní PCI-e: | Ne |
| Rozhraní SAS: | Ne |
| Rozhraní SATA: | Ano |
| Rozhraní Thunderbolt: | Ne |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 14x16.5x3.6 |
| Rychlost SATA: | SATA III/600 |
| Typ úložiště: | HDD |
| Vhodný pro:: | PC / Notebooky |
| Záruka: | 36 |
| Formát SSD disku: | 3,5" |
| Kapacita HDD od - do: | 4 - 4,9 TB GB, TB |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
