Synology HAT5320-4T 3.5" SATA HDD
Kód: 1129953D82Podrobný popis
HAT5320-4T
KAPACITA
Kapacita: 4TB
Formát: 3,5"
Rozhraní: SATA 6 Gb/s
Rychlost otáčení: 7 200 ot./min.
Maximální trvalá rychlost přenosu dat (typická): 281 MB/s
Záruka: 5 let
Provozní teplota: 5 °C až 60 °C (41 °F až 140 °F)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Interné disky 3.5" pre PC |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnosť: | 0.72 kg |
| EAN: | 02451 |
| Barva: | Stříbrná |
| Hloubka jedn. balení: | 4.1 |
| Hmotnosť: | 0.72 kg |
| Kapacita disku: | 4 TB |
| Kód výrobcu: | HAT5320-4T |
| Modelová rada: | Synology HAT5300 |
| Obsahuje chladič: | Ne |
| Otáčky disku: | 7 200 rpm |
| Provedení disku: | Interní |
| Rozhraní M.2 PCIe NVMe: | Ne |
| Rozhraní M.2 SATA: | Ne |
| Rozhraní SAS: | Ne |
| Rozhraní SATA: | Ano |
| Rozhraní U.2: | Ne |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 16.5x12.6x4.1 |
| Typ úložiště: | HDD |
| Záruka: | 60 |
| Formát SSD disku: | 3,5" |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
