Seagate SkyHawk 6TB HDD / ST6000VX009 / Interní 3,5" / 5400 rpm / SATA III / 256 MB
Kód: 20420098553Podrobný popis
Model: Seagate SkyHawk
Provedení: 3,5” HDD
Kapacita: 6 TB
Rozhraní: SATA 6Gb/s
Buffer u HDD (MB): 256 MB
Rozměry: 101 x 26,1 x 146 mm (Š x V x H)
Hmotnost: 630 g
Záruka: 3 roky
Informace o povinnosti splnění dodatečné vývozní podmínky uložené výrobcem Seagate naleznete v záložce "Odkazy"
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Interné disky 3.5" pre PC |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 0.62 kg |
| EAN: | 8719706028301 |
| Barva: | Bez barvy, Nevztahuje se |
| Buffer u HDD: | 256 MB |
| Hloubka jedn. balení: | 3.5 |
| Hmotnosť: | 0.62 kg |
| Kapacita disku: | 6 TB |
| Kód výrobcu: | ST6000VX009 |
| Modelová rada: | Seagate SkyHawk |
| Obsahuje chladič: | Ne |
| Otáčky: | Neuvedeno rpm |
| Provedení disku: | Interní |
| Rozhraní IDE: | Ne |
| Rozhraní M.2 PCIe NVMe: | Ne |
| Rozhraní M.2 SATA: | Ne |
| Rozhraní PCI-e: | Ne |
| Rozhraní SAS: | Ne |
| Rozhraní SATA: | Ano |
| Rozhraní Thunderbolt: | Ne |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 13.7x16x3.5 |
| Rychlost SATA: | SATA III/600 |
| Typ úložiště: | HDD |
| Vhodný pro:: | Kamerový záznam |
| Záruka: | 36 |
| Formát SSD disku: | 3,5" |
| Kapacita HDD od - do: | 5 - 6,9 TB GB, TB |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
