Seagate SkyHawk 1TB HDD / ST1000VX013 / Interní 3,5" / 5400 rpm / SATA III / 256 MB
Kód: 204200906233Podrobný popis
Model: Seagate Skyhawk
Kapacita: 1 TB
Typ disku: 3,5” HDD
Rozhraní: SATA III 6Gb/s
Počet otáček: 5400 rpm
Vyrovnávací paměť: 256 MB
Provozní teplota: 0 – 65 C
Rozměry (Š x V x H): 146,99 × 101,6 × 20,2 mm
Hmotnost: 415g
Záruka: 3 roky
Informace o povinnosti splnění dodatečné vývozní podmínky uložené výrobcem Seagate naleznete v záložce "Odkazy"
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Interné disky 3.5" pre PC |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 0.39 kg |
| EAN: | 8719706028226 |
| Barva: | Bez barvy |
| Farba: | Nevztahuje se |
| Hmotnosť: | 0.39 kg |
| Kapacita disku: | 1 TB |
| Kód výrobcu: | ST1000VX013 |
| Obsahuje chladič: | Ne |
| Otáčky disku: | 5 400 rpm |
| Rychlost SATA: | SATA III/600 |
| Záruka: | 36 |
| Formát SSD disku: | 3,5" |
| Hĺbka jedn. balenie: | 3.6 |
| Kapacita HDD od - do: | 1 TB GB, TB |
| Modelový rad: | Seagate SkyHawk |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Prevedenie: | Interní |
| Rozhranie M.2 PCIe NVMe: | Ne |
| Rozhranie M.2 SATA: | Ne |
| Rozhranie SAS: | Ne |
| Rozhranie SATA: | Ano |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 13.9x15.7x3.6 |
| Šírka jedn. balenie: | 13.9 |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ úložiska: | HDD |
| Vhodný pre:: | PC / Notebooky |
| Výška jedn. balenie: | 15.7 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
