SEAGATE HDD EXOS X24 3,5" - 20TB, SATA, 512MB, 512e
Kód: ST20000NM002HPodrobný popis
SEAGATE Exos X24 20TB
- ŠKÁLOVATELNÉ: Spouštějte aplikace pro velká data, které splňují požadavky hyperscale.
- EFEKTIVNÍ: Získejte konzistentní výkon s nízkou latencí a opakovatelnými dobami odezvy díky vylepšenému ukládání do mezipaměti.
- VYSOKÁ KAPACITA: Podpora funkcí pro analýzu dat a dalších hustých architektur pro nejvyšší efektivitu využití prostoru v racku.
- NÁKLADOVĚ EFEKTIVNÍ: Optimalizujte celkové náklady na vlastnictví s nejnižšími náklady na terabajt.
- SPOLEHLIVÉ: Vychutnejte si zvýšenou spolehlivost s MTBF 2,5 milionu hodin a 5letou omezenou zárukou.

Specifikace
| Technické specifikace | |
|---|---|
| Rozhraní | SATA III |
| Formát disku | 3.5" |
| Typ pevného disku | HDD |
| Celková kapacita | 20 TB |
| Rychlost přenosu | až 285 MB/s |
| Paměť Cache | 512 MB |
| MTBF | 2 500 000 hodin |
| Spotřeba energie | 6.3 až 8.9 W |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Interné disky 3.5" pre PC |
|---|---|
| Záruka: | 60 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 0.748 kg |
| EAN: | 763649175101 |
| Délka: | 16.7 cm |
| Hmotnosť: | 0.748 kg |
| Kapacita disku: | 20 TB |
| Otáčky HDD: | 7200 |
| Použití disku: | Pro Servery |
| Rozhraní: | interní Serial ATA III |
| Šířka: | 21 cm |
| Typ disku: | HDD |
| Velikost bufferu (v MB): | 512 |
| Výška: | 5.6 cm |
| Záruka: | 60 Měsíc(ů) |
| Formát SSD disku: | 3,5" |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
