HDD 32TB Seagate IronWolf Pro
Kód: 2042009982990Podrobný popis
Seagate IronWolf Pro 32TB
Pevné disky IronWolf® Pro jsou navrženy tak, aby poskytovaly 24/7 výkon, spolehlivost a stabilitu v komerčních a podnikových RAID úložištích s více pozicemi a více uživateli. Kompletní klid na duši zajišťuje pětiletá omezená záruka, tříleté bezplatné služby Rescue Data Recovery a IronWolf Health Management pro sledování stavu disku.
Kapacita: 32TB
Cache: 512MB
Rozhraní: SATA 6Gb/s
Dodatočné parametre
| Kategória: | Interné disky 3.5" pre PC |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnosť: | 0.67 kg |
| EAN: | 8719706436830 |
| Barva: | Nevztahuje se |
| Hmotnosť: | 0.67 kg |
| Kapacita disku: | 32TB |
| Kód výrobcu: | ST32000NT000 |
| Modelová rada: | Seagate IronWolf Pro |
| Obsahuje chladič: | Ne |
| Otáčky disku: | 7 200 rpm |
| Provedení: | Interní |
| Rozhraní M.2 PCIe NVMe: | Ne |
| Rozhraní M.2 SATA: | Ne |
| Rozhraní SAS: | Ne |
| Rozhraní SATA: | Ano |
| Rozhraní U.2: | Ne |
| Typ úložiště: | HDD |
| Vhodný pro:: | Datová uložiště NAS |
| Záruka: | 60 |
| Formát SSD disku: | 3,5" |
| Hĺbka jedn. balenie: | 4 |
| Počet kusov v kartóne: | 20 |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 13.9x18.5x4 |
| Šírka jedn. balenie: | 13.9 |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ balenia kartónu: | Balitelné |
| Výška jedn. balenie: | 18.5 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
