Patch kabel UTP, Cat5e, drát 305m, PVC, šedý
Kód: 296010320430Podrobný popis
Nestíněný LAN kabel s kroucenou dvojlinkou
Kategorie: 5E
Materiál vodiče: AWG24 pevný CCA (měď-plášť-hliník)
Délka: 305 m
Barva: šedá
Dodatočné parametre
| Kategória: | Inštalačné sieťové káble |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 6.81 kg |
| EAN: | 8716309050630 |
| Barva: | Šedá |
| Barva - přesná: | Šedá |
| bez konektoru: | 2 |
| Délka: | 100 a více m |
| Ethernetový kabel - kategorie: | Cat5E |
| Hloubka jedn. balení: | 23 |
| Hmotnosť: | 6.81 kg |
| Kód výrobcu: | UPC-5004E-SOL |
| Přesná délka: | 305 m |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 36.4x35.5x23 |
| Typ: | Kabely |
| Typ stínění kabelu: | UTP |
| Verze datového rozhraní: | CAT5e |
| Vlastnost: | Cat5e |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
