Patch kabel FTP drát CCA cat5e 305m FPC-5004E-SOL
Kód: 296010320431Podrobný popis
FTP shielded LAN cable with solid wires
Category 5E
Conductor material: AWG24 solid CCA
Length: 1000 ft (305 m)
Package: Reelex box
Color: grey
Dodatočné parametre
| Kategória: | Inštalačné sieťové káble |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 7.68 kg |
| EAN: | 8716309068635 |
| Barva: | Šedá |
| Barva - přesná: | Šedá |
| bez konektoru: | 2 |
| Délka: | 100 a více m |
| Ethernetový kabel - kategorie: | Cat5E |
| Hloubka jedn. balení: | 37.9 |
| Hmotnosť: | 7.68 kg |
| Kód výrobcu: | FPC-5004E-SOL |
| Přesná délka: | 305 m |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 25x38.5x37.9 |
| Typ: | Kabely |
| Typ stínění kabelu: | FTP |
| Verze datového rozhraní: | CAT5e |
| Vlastnost: | Cat5e |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
