Metráž DATACOM UTP drát CAT5E PVC 50m šedý
Kód: 50271005212Podrobný popis
DATACOM UTP drát CAT5E PVC 50m box šedý
Instalační kabel DATACOM určený pro rozvody strukturované kabeláže:
* 4 x 2 x 0,5 z plné mědi
* typ vodiče: drát
* cat.5e
* 24 AWG
* 50 m návin
* barva šedá
* plášť: PVC
Logistické parametry:
* 240 x 240 x 80 mm
* 1,6 kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | Inštalačné sieťové káble |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.51 kg |
| EAN: | 8596250003523 |
| Barva: | Šedá |
| Barva - přesná: | Šedá |
| bez konektoru: | 2 |
| Délka: | 18 - 99 m |
| Ethernetový kabel - kategorie: | Cat5E |
| Hloubka jedn. balení: | 8.6 |
| Hmotnosť: | 1.51 kg |
| Kód výrobcu: | 1363 |
| Přesná délka: | 50 m |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 24.5x24.4x8.6 |
| Typ: | Kabely |
| Typ stínění kabelu: | UTP |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
