Kabel U/UTP Cat.6 4x2xAWG24 300 MHz, PVC modrý, Eca, 305m
Kód: 50274010119Podrobný popis
Specifikace
*Produkt: Kabel
*Kategorie: Cat.6
*Stínění kabelu: U/UTP
*Vnější plášť kabelu: PVC
*Barva: modrá
*Délka/balení: 305 m - box
*Měděný drát AWG 24/1 (0,53 mm)
*4 nestíněné kroucené páry
Dodatočné parametre
| Kategória: | Inštalačné sieťové káble |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 10.82 kg |
| EAN: | 9004840026665 |
| Barva: | Modrá |
| Barva - přesná: | Modrá |
| bez konektoru: | 2 |
| Délka: | 100 a více m |
| Ethernetový kabel - kategorie: | Cat6 |
| Hloubka jedn. balení: | 38.8 |
| Hmotnosť: | 10.82 kg |
| Kód výrobcu: | HSEKU423P4 |
| Přesná délka: | 305 m |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 25.7x40.1x38.8 |
| Typ: | Kabely |
| Typ stínění kabelu: | UTP |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
