GEMBIRD Kabel telefonní 4C, klubko 100m, bílý
Kód: 29601032039Podrobný popis
Plochý telefonní kabel- 100 metrů černý, 4 drát
Conductor:4CX6X0.10mm CCS, 2.6 Ohm/m
Insulation:0.93mm PP
Outer sheath:2.3*4.7mm PVC
100 meters per roll
Roll size: OD 19.5cm; Height 4.5cm
Související odkazy
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Inštalačné sieťové káble |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.24 kg |
| EAN: | 8716309014328 |
| Barva: | Bílá |
| bez konektoru: | 2 |
| Délka: | 100 a více m |
| Hloubka jedn. balení: | 4.2 |
| Hmotnosť: | 1.24 kg |
| Kód výrobcu: | TC1000S-100M |
| Přesná délka: | 100 m |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 19.9x20x4.2 |
| Typ: | Kabely |
| Vlastnost: | kulatý |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
