DATACOM UTP flex,Cat6 PVC,šedý,100m,lanko
Kód: 502710055212Podrobný popis
Instalační kabel DATACOM určený především pro výrobu kabelové konfekce (např. propojovací kabely). Vhodný pro umístění do vnitřního prostředí.
Metráž DATACOM UTP lanko CAT6 PVC 100m šedý
- cat.6
- třída E (250MHz)
- 4 x 2 x 24AWG/7
Provedení
U/UTP
- stínění jednotlivých párů: ne
- stínění celkové: ne
- typ vodiče: lanko (licna)
- materiál vodiče: měď
- materiál izolace jednotlivých vodičů: FMPE
- zemnící vodič: ne
- dělící kříž: ano
- odplášťovací lanko (ripcord): ano
- plášť PVC
- průměr pláště 5.6 mm ± 0.2 mm
- barva pláště: šedá
- průmyslový potisk: ano (potisk typ + metráž)
- značení metráže ano m
Balení
- 100 m návin
Dodatočné parametre
| Kategória: | Inštalačné sieťové káble |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 3.34 kg |
| EAN: | 8596250003578 |
| Barva: | Šedá |
| Barva - přesná: | Šedá |
| bez konektoru: | 2 |
| Délka: | 100 a více m |
| Ethernetový kabel - kategorie: | Cat6 |
| Hloubka jedn. balení: | 9.8 |
| Hmotnosť: | 3.34 kg |
| Kód výrobcu: | 1385 |
| Přesná délka: | 100 m |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 30.2x30.8x9.8 |
| Typ: | Kabely |
| Typ stínění kabelu: | UTP |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
