DATACOM UTP drát CAT6 PVC,Eca 100m šedý
Kód: 50271005252Podrobný popis
Instalační kabel DATACOM určený pro rozvody strukturované kabeláže.
*4 x 2 x 0,55 z plné mědi
*typ vodiče: drát
*CAT.6
*23 AWG
*PVC plášť
*100 m BOX
*barva šedá
*potisk metráž + průmyslové standardy
Dodatočné parametre
| Kategória: | Inštalačné sieťové káble |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 4.23 kg |
| EAN: | 8596250003561 |
| Barva: | Šedá |
| Barva - přesná: | Šedá |
| bez konektoru: | 2 |
| Délka: | 100 a více m |
| Ethernetový kabel - kategorie: | Cat6 |
| Hloubka jedn. balení: | 30.8 |
| Hmotnosť: | 4.23 kg |
| Kód výrobcu: | 1382 |
| Přesná délka: | 100 m |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 31.2x9.5x30.8 |
| Typ: | Kabely |
| Typ stínění kabelu: | UTP |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
