DATACOM UTP drát cat6, bal.305m
Kód: 5027100525Podrobný popis
Instalační kabel DATACOM určený pro rozvody strukturované kabeláže.
*4 x 2 x 0,55 z plné mědi
*typ vodiče: drát
*CAT.6
*23 AWG
*PVC plášť
*305 m BOX
*barva šedá
*potisk metráž + průmyslové standardy
*rozměry: 42 x 23 x 42 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Inštalačné sieťové káble |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 13.54 kg |
| EAN: | 8596250003233 |
| Barva: | Šedá |
| Barva - přesná: | Šedá |
| bez konektoru: | 2 |
| Délka: | 100 a více m |
| Ethernetový kabel - kategorie: | Cat6 |
| Hloubka jedn. balení: | 24.7 |
| Hmotnosť: | 13.54 kg |
| Kód výrobcu: | 1125 |
| Přesná délka: | 305 m |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 42.8x40.4x24.7 |
| Typ: | Kabely |
| Typ stínění kabelu: | UTP |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
