DATACOM UTP Cat5e PVC kabel 305m (drát), šedý
Kód: 502710052Podrobný popis
UTP Cat5 PVC kabel - návin 305m (drát), šedá barva, kabel má po metru označení, praktické balení v krabici, kvalitní kabel4 páry žil
Datacom
- instalační kabel určený pro rozvody strukturované kabeláže
- UTP nestíněný
- 4 x 2 x 0,5 z plné mědi
- typ vodiče: drát
- cat.5e
- 24 AWG
- 305 m BOX
- barva šedá
- plášť: PVC
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Inštalačné sieťové káble |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 9.14 kg |
| EAN: | 8596250003158 |
| Barva: | Šedá |
| Barva - přesná: | Šedá |
| bez konektoru: | 2 |
| Délka: | 100 a více m |
| Ethernetový kabel - kategorie: | Cat5E |
| Hmotnosť: | 9.14 kg |
| Kód výrobcu: | 1100 |
| Přesná délka: | 305 m |
| Typ: | Kabely |
| Typ stínění kabelu: | UTP |
| Vlastnost: | Cat5e |
| Záruka: | 24 |
| Hĺbka jedn. balenie: | 38 |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 23.5x35.2x38 |
| Výška jedn. balenie: | 35.2 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
