DATACOM UTP Cat5e PVC kabel 305m (drát), bílý
Kód: 50271005203Podrobný popis
DATACOM UTP Cat5e PVC kabel 305m (drát), bílý
PŘEHLED
* instalační kabel DATACOM určený pro rozvody strukturované kabeláže
SPECIFIKACE
* 4 x 2 x 0,5 z plné mědi
* typ vodiče: drát
* cat.5e
* 24 AWG
* 305 m BOX
* barva bílá
* plášť: PVC
Dodatočné parametre
| Kategória: | Inštalačné sieťové káble |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 8.84 kg |
| EAN: | 8596250003226 |
| Barva: | Bílá |
| Barva - přesná: | Bílá |
| bez konektoru: | 2 |
| Délka: | 100 a více m |
| Ethernetový kabel - kategorie: | Cat5E |
| Hloubka jedn. balení: | 21.1 |
| Hmotnosť: | 8.84 kg |
| Kód výrobcu: | 1107 |
| Přesná délka: | 305 m |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 35x37.9x21.1 |
| Typ: | Kabely |
| Typ stínění kabelu: | UTP |
| Vlastnost: | Cat5e |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
