DATACOM UTP Cat5e kabel LSOH 305m (drát)
Kód: 5027100520Podrobný popis
UTP drát DATACOM LSOH Cat.5e - Box 305m
- instalační kabel DATACOM určený pro rozvody strukturované kabeláže s požadavkem na LSOH plášť (bezhalogenový kabel, při hoření nevydává jedovaté plyny)
- 4 x 2 x 0,5 z plné mědi
- typ vodiče: drát
- cat.5e
- 24 AWG
- 305 m BOX
- LSOH plášť
- barva šedá
Dodatočné parametre
| Kategória: | Inštalačné sieťové káble |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 8.46 kg |
| EAN: | 8596250003202 |
| Barva: | Šedá |
| Barva - přesná: | Šedá |
| bez konektoru: | 2 |
| Délka: | 100 a více m |
| Ethernetový kabel - kategorie: | Cat5E |
| Hloubka jedn. balení: | 23.4 |
| Hmotnosť: | 8.46 kg |
| Kód výrobcu: | 1105 |
| LSOH: | Ano |
| Přesná délka: | 305 m |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 36.1x34.8x23.4 |
| Typ: | Kabely |
| Typ stínění kabelu: | UTP |
| Vlastnost: | Cat5e |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
