DATACOM Telefonní kabel 6ž. Licna - plochý bílý bal.100 m
Kód: 502713329Podrobný popis
Telefonní kabel určený pro telefonnní rozvody.
- značka Datacom
- cat.3
- 6 žilový, 32 AWG, plochý
- délka 100 m
- barva bílá
Dodatočné parametre
| Kategória: | Inštalačné sieťové káble |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2.06 kg |
| EAN: | 8596250003127 |
| Barva: | Bílá |
| Barva - přesná: | Bílá |
| bez konektoru: | 2 |
| Délka: | 100 a více m |
| Hloubka jedn. balení: | 5 |
| Hmotnosť: | 2.06 kg |
| Kód výrobcu: | 1010 |
| Přesná délka: | 100 m |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 25.6x25.5x5 |
| Typ: | Kabely |
| Vlastnost: | plochý |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
