DATACOM Telefonní kabel 4ž. lanko bílý plochý bal.100m
Kód: 50271331Podrobný popis
- cat. 3- 4 žilový telefonní kabel, 32 AWG, plochý- barva bílá- délka 100m
Dodatočné parametre
| Kategória: | Inštalačné sieťové káble |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.98 kg |
| EAN: | 8596250003103 |
| Barva: | Bílá |
| Barva - přesná: | Bílá |
| bez konektoru: | 2 |
| Délka: | 100 a více m |
| Hloubka jedn. balení: | 7.2 |
| Hmotnosť: | 0.98 kg |
| Kód výrobcu: | 1001 |
| Přesná délka: | 100 m |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 16.6x18.8x7.2 |
| Typ: | Kabely |
| Vlastnost: | plochý |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
