DATACOM FTP drát Cat6 305m OUTDOOR double jacket
Kód: 50271005134Podrobný popis
Instalační kabel DATACOM určený pro venkovní instalace strukturované kabeláže.
Kabel je určen pro náročnější instalace, kde klasický datový kabel neposkytuje
dostatečnou ochranu proti vlivům okolního prostředí. Vlastnosti PE pláště poskytují lepší
odolnost proti vlivům počasí a kabel má delší životnost v náročnějších podmínkách.
- 4 x 2 x 0,55 z plné mědi
- typ vodiče: drát
- cat.6
- 23 AWG
- PVC + PE plášť (dvouplášť)
- 305 m BOX
- stíněné provedení
- rozměry: 36 x 21 x 36 cm
- barva černá
- teplota prostředí: -40C až +70C
Dodatočné parametre
| Kategória: | Inštalačné sieťové káble |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 21.99 kg |
| EAN: | 8596250003271 |
| Barva: | Černá |
| Barva - přesná: | Černá |
| bez konektoru: | 2 |
| Délka: | 100 a více m |
| Ethernetový kabel - kategorie: | Cat6 |
| Hloubka jedn. balení: | 31.2 |
| Hmotnosť: | 21.99 kg |
| Kód výrobcu: | 1129 |
| Přesná délka: | 305 m |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 75.2x48.6x31.2 |
| Typ: | Kabely |
| Typ stínění kabelu: | FTP |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
