DATACOM UTP flex,Cat5e PVC,šedý,100m,lanko
Kód: 5027100550Podrobný popis
UTP flex Cat.5 PVC, PVC plášť šedý, box 100m,licna (lanko)
Instalační kabel DATACOM
určený především pro výrobu kabelové konfekce
U/UTP
- stínění jednotlivých párů: ne
- stínění celkové: ne
- typ vodiče: lanko (licna)
- materiál vodiče: měď
- materiál izolace jednotlivých vodičů: FMPE
- zemnící vodič: ne
- odplášťovací lanko (ripcord): ano
- plášť PVC
- průměr pláště 5.0 mm ± 0.2 mm
- barva pláště: šedá
- průmyslový potisk: ano (potisk typ + metráž)
- značení metráže: ano
Balení- 100 m návin
Dodatočné parametre
| Kategória: | Inštalačné sieťové káble |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| EAN: | 8596250003530 |
| Barva: | Šedá |
| Barva - přesná: | Šedá |
| bez konektoru: | 2 |
| Délka: | 100 a více m |
| Ethernetový kabel - kategorie: | Cat5E |
| Hloubka jedn. balení: | 9.4 |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| Kód výrobcu: | 1369 |
| Přesná délka: | 100 m |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 31x30.8x9.4 |
| Typ: | Kabely |
| Typ stínění kabelu: | UTP |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
