HAL3000 MEGA Gamer Pro / Intel i5-12400F/ 16GB DDR5/ RTX 5050/ 1TB PCIe4 SSD/ W11
Kód: PCHS2894Podrobný popis
Procesor Intel Core i5-12400F
Grafika ASUS PRIME GeForce RTX 5050 8GB GDDR6 OC
RAM ADATA Premier 16 GB DDR5 4800 MT/s
Disk Patriot P410 1TB SSD
Systém Windows 11 Home
Chladič CPU MSI MAG COREFROZR AA13
Základní deska ASUS PRIME H610M-A WIFI
Skříň MSI MAG FORGE 100R
Zdroj MSI MAG A550BNL (550 W)
Pro počítače značky HAL3000 je poskytována servisní služba BEZSTAROSTNÝ SERVIS HAL3000, v rámci níž máte nejen tříletou záruku, ale také jistotu rychlého a pohodlného servisu v případě jakýchkoliv problémů. Stačí jen zavolat na infolinku, nahlásit problém a vše ostatní včetně odvozu, opravy obvykle do 10 dní a zpětného dovozu zajistí servisní tým HAL3000.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné počítače |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnosť: | 11.5 kg |
| EAN: | 8592457294078 |
| AI podpora: | ano |
| AI výbava: | GPU s podporou AI |
| Analogový vstup/výstup zvuku (počet): | 4 |
| Barva: | Černá |
| BlueTooth: | Ano |
| BlueTooth specifikace: | 5.0 |
| Copilot+ PC: | ne |
| Čtečka čipových karet: | Ne |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| DisplayPort (počet): | 3 |
| Dropshipment - Alza: | Ano |
| Formát - Systémový disk: | M.2 |
| Frekvence procesoru: | 2,5 GHz |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| HDMI počet: | 1 |
| Hmotnosť: | 8,7 kg, 11.50000 kg |
| Chipset: | Intel H610 |
| Chladič procesoru: | MSI MAG COREFROZR AA13 |
| Instalovaný operační systém: | Windows 11 Home |
| Integrovaný tuner: | Ne |
| LAN: | Ano |
| LAN, specifikace: | Gigabit |
| Max. frekvence procesoru: | 4,4 GHz |
| Model procesoru: | 12400F |
| Modelová rada: | GeForce RTX 5050 |
| Operační systém: | Ano |
| PCI Express X1 (počet): | 1 |
| PCI Express X16 (počet): | 1 |
| Počet jader procesoru: | 6 |
| Počet paměťových slotů: | 2 |
| Počet volných paměťových slotů: | 1 |
| Procesor: | Intel |
| RJ-45 (počet): | 1 |
| Rozhraní: | PCIe 4.0 NVMe (Gen4) |
| Rozměry: | 499 × 421 × 210 mm |
| Set pamětí: | 1× 16 GB |
| Slot pro bezpečnostní zámek: | Ne |
| Sluchátkový výstup (počet): | 1 |
| Socket: | Socket 1700 |
| TDP: | 65 W |
| Technologie SSD: | Ano |
| Typ grafické karty: | dedikovaná |
| Typ grafické paměti: | GDDR6 |
| USB 2.0 zadní (počet): | 4 |
| USB 3.0 přední (počet): | 2 |
| USB 3.1 zadní (počet): | 1 |
| Velikost disku: | 1000 GB |
| Velikost grafické paměti: | 8 GB |
| VESA uchycení: | Ne |
| Vestavěné reproduktory: | Ne |
| Vestavěný mikrofon: | Ne |
| Vhodné pro virtuální realitu: | Ano VR Ready |
| Výkon GPU: | 421 TOPs |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi specifikace: | 802.11a/b/g/n/ac |
| Záruka: | 36 měsíců, 36 měsíce |
| Záruka pre IČO: | 36 měsíce |
| Frekvencia RAM: | 4800 MHz |
| HAL3000 - Spotřeba full load: | 250 |
| HAL3000 - Spotřeba gaming: | 216 |
| HAL3000 - Spotřeba idle: | 44 |
| Typ pamäte RAM: | DDR5 |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Typ skrinky: | Midi Tower |
| Veľkosť pamäte RAM: | 16 GB |
| Výkon zdroja: | 550 W |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
