HAL3000 MEGA Gamer Pro / Intel i5-12400F/ 16GB DDR4/ ARC B570/ 1TB PCIe4 SSD/ W11
Kód: PCHS2893Podrobný popis
Grafika Sparkle Intel Arc B570 GUARDIAN OC 10GB
Procesor Intel Core i5-12400F
Chladič CPU MSI MAG COREFROZR AA13
Základní deska ASUS PRIME H610M-A D4-CSM (H610)
RAM 16 GB DDR4 3200 MT/s (2× 8 GB kit)
Disk 1TB M.2 NVMe SSD (PCIe 4.0)
Skříň MSI MAG FORGE 100R
Zdroj MSI MAG A550BNL (550 W)
Systém Windows 11 Home
Pro počítače značky HAL3000 je poskytována servisní služba BEZSTAROSTNÝ SERVIS HAL3000, v rámci níž máte nejen tříletou záruku, ale také jistotu rychlého a pohodlného servisu v případě jakýchkoliv problémů. Stačí jen zavolat na infolinku, nahlásit problém a vše ostatní včetně odvozu, opravy obvykle do 10 dní a zpětného dovozu zajistí servisní tým HAL3000.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné počítače |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnosť: | 11.5 kg |
| EAN: | 8592457294061 |
| AI podpora: | ano |
| AI výbava: | GPU s podporou AI |
| Analogový vstup/výstup zvuku (počet): | 4 |
| Barva: | Černá |
| BlueTooth: | Ne |
| Copilot+ PC: | ne |
| Čtečka čipových karet: | Ne |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| DisplayPort (počet): | 1 |
| Dropshipment - Alza: | Ano |
| Formát - Systémový disk: | M.2 |
| Frekvence procesoru: | 2,5 GHz |
| Grafická karta: | Intel |
| HDMI počet: | 1 |
| Hmotnosť: | 8,7 kg, 11.50000 kg |
| Chipset: | Intel H610 |
| Chladič procesoru: | MSI MAG COREFROZR AA13 |
| Instalovaný operační systém: | Windows 11 Home |
| Integrovaný tuner: | Ne |
| LAN: | Ano |
| LAN, specifikace: | Gigabit |
| Max. frekvence procesoru: | 4,4 GHz |
| Model procesoru: | 12400F |
| Modelová rada: | Intel Arc B570 |
| Operační systém: | Ano |
| PCI Express X1 (počet): | 1 |
| PCI Express X16 (počet): | 1 |
| Počet jader procesoru: | 6 |
| Počet paměťových slotů: | 2 |
| Procesor: | Intel |
| RJ-45 (počet): | 1 |
| Rozhraní: | PCIe 4.0 NVMe (Gen4) |
| Rozměry: | 499 × 421 × 210 mm |
| Set pamětí: | 2× 8 GB |
| Slot pro bezpečnostní zámek: | Ne |
| Sluchátkový výstup (počet): | 1 |
| Socket: | Socket 1700 |
| TDP: | 65 W |
| Technologie SSD: | Ano |
| Typ grafické karty: | dedikovaná |
| Typ grafické paměti: | GDDR6 |
| USB 2.0 zadní (počet): | 4 |
| USB 3.0 přední (počet): | 2 |
| USB 3.1 zadní (počet): | 2 |
| Velikost disku: | 1000 GB |
| Velikost grafické paměti: | 10 GB |
| VESA uchycení: | Ne |
| Vestavěné reproduktory: | Ne |
| Vestavěný mikrofon: | Ne |
| Vhodné pro virtuální realitu: | Ne VR Ready |
| Výkon GPU: | 203 TOPs |
| Wi-Fi: | Ne |
| Záruka: | 36 měsíců, 36 měsíce |
| Záruka pre IČO: | 36 měsíce |
| Frekvencia RAM: | 3200 MHz |
| HAL3000 - Spotřeba full load: | 272 |
| HAL3000 - Spotřeba gaming: | 242 |
| HAL3000 - Spotřeba idle: | 64 |
| Typ pamäte RAM: | DDR4 |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Typ skrinky: | Midi Tower |
| Veľkosť pamäte RAM: | 16 GB |
| Výkon zdroja: | 550 W |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
