TRUST herní židle GXT 714B RUYA modrá
Kód: 229099085Podrobný popis
TRUST GXT 714B RUYA POHODLNÁ HERNÍ ŽIDLE modrá
Pohodlná, plně nastavitelná herní židle vyrobená z udržitelných materiálů
Hmotnost: 18,9 kg
Nastavitelnost: ano
Nosnost: 150 kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné kreslá |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 22 kg |
| EAN: | 8713439251319 |
| Herní provedení: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 29.4 |
| Hmotnosť: | 22 kg |
| Kód výrobcu: | 25131 |
| Maximální nosnost: | 150 kg |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 84x65x29.4 |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
