XREAL Virtuální realita 1S, AR brýle, modrá
Kód: 525899Podrobný popis
XREAL 1S
Vstupte do světa rozšířené reality s novou generací brýlí XREAL 1S. Díky revolučnímu integrovanému čipu X1 už nepotřebujete žádné další adaptéry pro pohlcující zážitek – brýle samy zvládají prostorové sledování (3DoF) a jako první na světě nabízejí nativní převod 2D obsahu na 3D v reálném čase jediným stiskem tlačítka. S vylepšeným rozlišením 1200p, špičkovým jasem 700 nitů a plynulou frekvencí 120 Hz promění XREAL 1S jakýkoliv prostor v soukromé kino nebo herní doupě s virtuálním plátnem o velikosti až 500 palců.

Specifikace
| Technické Specifikace | |
|---|---|
| Procesor | XREAL X1 |
| Latence | 3 ms |
| Zorné pole | 52 ° |
| Rozlišení | 1920 x 1200 |
| Obnovovací frekvence | 120 Hz |
| Svítivost | 700 nitů |
| Obrazovka | micro-OLED |
| Konektor | USB-C |
| Rozměry a váha | |
| Váha | 82 g |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné konzoly |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.498 kg |
| EAN: | 6976143801856 |
| Délka: | 18.5 cm |
| Hmotnosť: | 0.498 kg |
| Šířka: | 9.3 cm |
| Typ: | VR Headsety |
| Výška: | 9 cm |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
