PNY VGA Nvidia GeForce RTX 5060 Ti 16GB OC, RTX 5060 Ti, 16GB GDDR7, 3xDP, 1xHDMI
Kód: 1096015Podrobný popis
PNY NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti 16GB OC
Grafická karta PNY GeForce RTX 5060 Ti, poháněná architekturou NVIDIA Blackwell, přináší revoluční výkon pro náročné uživatele. Hrajte při vysokých snímkových frekvencích díky technologii DLSS 4, nakopněte svou kreativitu s platformou NVIDIA Studio a objevte nové zážitky díky síle umělé inteligence.

Specifikace
| Výkon | |
|---|---|
| Grafický procesor | GeForce RTX |
| Takt jádra | 2407 MHz |
| CUDA jader/Stream procesorů | 4608 |
| Paměť | |
| Takt paměti | 28 Gbps |
| Kapacita paměti | 16 GB |
| Typ paměti | GDDR7 |
| Paměťová sběrnice | 128-bit |
| Sběrnice karty | PCIe 5.0 |
| Výstup | |
| Maximální rozlišení digitálního výstupu | 7680x4320 |
| Monitorů současně | 4 |
| DisplayPort | 3x |
| HDMI | 1x |
| Velikost | |
| Velikost karty | 245 x 120 x 40 mm |
| --- | |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Spotřeba energie | 180 W |
| Doporučený výkon napájecího zdroje | 600 W |
| Slot | 2 Slot |
| Napájecí konektory | 1x 8-pin |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Grafické karty |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 0.908 kg |
| EAN: | 751492795072 |
| Délka: | 17.9 cm |
| Hmotnosť: | 0.908 kg |
| Chlazení grafické karty: | Aktivní |
| Kapacita paměti grafické karty (GB): | 16 |
| Výrobca GPU: | nVidia |
| Modelová rada: | GeForce RTX 5060 Ti |
| Počet DP Portů: | 3 |
| Počet DVI Portů: | 0 |
| Počet HDMI Portů: | 1 |
| Počet ventilátorů: | 2 |
| Počet VGA Portů: | 0 |
| Použití grafické karty: | Herní |
| Šířka: | 32.4 cm |
| Šířka sběrnice (bit): | 128 |
| Typ sběrnice grafické karty: | PCIe |
| Výška: | 7.2 cm |
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Typ pamäte RAM: | GDDR7 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
