PNY NVIDIA RTX 2000E Ada Generation/16GB/GDDR6
Kód: 2077321719Podrobný popis
PNY NVIDIA RTX 2000E Ada Generation
*NVIDIA Ada Lovelace
Grafický čip: NVIDIA® RTX 2000 Ada
CUDA cores: 2816
Tensor Cores: 22 Gen 3
RT cores: 88 Gen 4
Šířka pásma paměti: 224GB/s
Rozhraní: PCIe Gen 4 x8
Paměťová sběrnice: 128bit
Maximální spotřeba: 50W
Velikost paměti: 16GB GDDR6 s ECC
Porty: 4x miniDP 1.4a
Chlazení: 1x ventilátor
Dodatočné parametre
| Kategória: | Grafické karty |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 0.41 kg |
| EAN: | 3536403399900 |
| DP/mini DP: | 4 počet |
| DVI: | 0 počet |
| Externí napájení: | Nemá |
| Gaming verze: | Ne |
| HDMI: | 0 počet |
| Hloubka jedn. balení: | 9 |
| Hmotnosť: | 0.41 kg |
| Kód výrobcu: | VCNRTX2000EADA-SB |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ano |
| mini/micro HDMI: | 0 počet |
| Model: | PNY NVIDIA RTX 2000E Ada Generation |
| Výrobca GPU: | nVidia |
| Modelová rada: | RTX 2000 |
| Modelové označení výrobce: | PNY NVIDIA RTX 2000E Ada Generation |
| OC verze: | Ne |
| Omezení těžby: | Ne LHR |
| Počet ventilátorů: | 1 |
| Provedení: | Interní |
| Provedení grafiky: | Interní |
| Rozhraní: | PCI Express 4.x |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 18.4x34.9x9 |
| Šířka paměťové sběrnice: | 128-bit |
| Typ chlazení: | Aktivní chlazení |
| USB 3.x Type-C: | 0 počet |
| Velikost paměti VGA: | 16 GB |
| VGA: | 0 počet |
| Záruka: | 36 |
| RGB podsvietenie: | Nie |
| Typ pamäte RAM: | GDDR6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
