Grafická karta Asus nVidia GT710-SL-2GD5-BRK-EVO, GT 710, 2GB GDDR5, 1xHDMI, 1xDVI, 1xVGA
Kód: 1887418Podrobný popis
ASUS GT710-SL-2GD5
ASUS GeForce® GT 710 – vynikající grafika s pasivním chlazením 0dB pro efektivní chlazení
*Tiché pasivní chlazení znamená skutečné 0 dB – ideální pro tiché domácí kino PC a multimediální centra.
*Technologie AUTO-EXTREME, pouze v průmyslu, 100% plná automatizace pro nejlepší spolehlivost.
*Super Alloy Power II používá prémiové slitiny pro zajištění vyšší spolehlivosti grafické karty.
*Podpora 3 displejů – připojte až 3 monitory pro lepší multitasking.
*GPU Tweak II usnadňuje přetaktování a dělá ho vizuálně jednodušší než kdykoliv předtím díky intuitivnímu, zcela novému uživatelskému rozhraní.
Grafický engine:NVIDIA® GeForce GT 710
Video paměť: GDDR5 2GB
Engine clock: 954 MHz
CUDA Cores: 192
Rychlost paměťi: 5012 MHz
Paměťové rozhraní: 64-bit
Maximální rozlišení: Digital Max Resolution 3840 x 2160
Rozhraní:
*Yes x 1 (Native Dual-link DVI-D)
*Yes x 1 (D-Sub)
*Yes x 1 (Native HDMI 1.4a)
Maximum display support: 3
Doporučený výkon zdroje: 300W
Dodatočné parametre
| Kategória: | Grafické karty |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 0.52 kg |
| EAN: | 4711387418680 |
| Adresa výrobce: | ASUS COMPUTER GmbH, Harkortstrasse 21-23, 40880 Ratingen, Germany, Europe, ProductSafety@asus.com |
| DVI: | 1 počet |
| HDMI: | 1 počet |
| Hmotnosť: | 0.52 kg |
| Kód výrobcu: | 90YV0ALA-M0NA00 |
| mini/micro HDMI: | 0 počet |
| Model: | GT710-SL-2GD5-BRK |
| Výrobca GPU: | nVidia |
| Modelové označení výrobce: | GT710-SL-2GD5-BRK |
| Provedení grafiky: | Interní |
| Záruka: | 36 |
| Externé napájanie: | Nemá |
| Gaming verzia: | Ne |
| Hĺbka jedn. balenie: | 5.5 |
| Modelový rad GPU: | GeForce GT 710 |
| Obmedzenie ťažby: | Ne LHR |
| OC verzia: | Ne |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Počet kusov v kartóne: | 20 |
| Počet ventilátorov: | 0 |
| Prevedenie: | Interní |
| RGB podsvietenie: | Ne |
| Rozhranie: | PCI Express 2.x |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 16.5x23.4x5.5 |
| Šírka jedn. balenie: | 16.5 |
| Šírka pamäťovej zbernice: | 64-bit |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ balenia kartónu: | Balitelné |
| Typ chladenia: | Pasivní chlazení |
| Typ pamäte: | GDDR5 |
| Veľkosť pamäte VGA: | 2 GB |
| Výška jedn. balenie: | 23.4 |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
