ASUS VGA NVIDIA GeForce RTX 5080 ProArt 16GB OC, RTX 5080, 16B DDR7, 2xDP, 1xHDMI, 1xUSB-C
Kód: 1887839Podrobný popis
ASUS PROART-RTX5080-O16G
Grafický engine: NVIDIA® GeForce RTX™ 5080
CUDA: 10752
OpenGL: OpenGL®4.6
Engine Clock:
OC mode: 2730 MHz
Default mode: 2700 MHz (Boost Clock)
Paměťové rozhraní: 256-bit
Video paměť: 16GB GDDR7
Rychlost paměti: 30 Gbps
Napájecí konektory: 1 x 16-pin
Maximální digitální rozlišení: 7680 x 4320
I/O:
HDMI x 1 (Native HDMI 2.1b)
DP x 2 (Native DisplayPort 2.1b)
USB-C x 1 (USB Type-C)
HDCP Support Yes (2.3)
Maximální počet displejů: 4
Doporučený výkon PSU: 850W
Bus Standard: PCIE 5.0
Slot: 2.5 Slot
Odkaz na oficiální web:
https://www.asus.com/motherboards-components/graphics-cards/proart/proart-rtx5080-o16g/
Dodatočné parametre
| Kategória: | Grafické karty |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 2.08 kg |
| EAN: | 4711636174992 |
| Adresa výrobce: | ASUS COMPUTER GmbH, Harkortstrasse 21-23, 40880 Ratingen, Germany, Europe, ProductSafety@asus.com |
| Doporučený výkon zdroje: | 850 W |
| DP/mini DP: | 2 počet |
| Externí napájení: | 1 x 16-pin |
| Gaming verze: | Ano |
| HDMI: | 1 počet |
| Herní provedení: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 9.2 |
| Hmotnosť: | 2.08 kg |
| Kód výrobcu: | 90YV0N30-M0NA00 |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Max. počet monitorů: | 4 |
| Model: | ASUS PROART RTX 5080 |
| Výrobca GPU: | nVidia |
| Modelová rada: | GeForce RTX 5080 |
| Modelové označení výrobce: | ASUS PROART RTX 5080 |
| OC verze: | Ano |
| Omezení těžby: | Ne LHR |
| Počet ventilátorů: | 3 |
| Provedení: | Interní |
| Provedení grafiky: | Interní |
| Rozhraní: | PCI Express 5.x |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 23.7x41.2x9.2 |
| Šířka paměťové sběrnice: | 256-bit |
| Typ chlazení: | Aktivní chlazení |
| USB 3.x Type-C: | 1 počet |
| Velikost paměti VGA: | 16 GB |
| Záruka: | 36 |
| Typ pamäte RAM: | GDDR7 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
