Kodak EKTAR H35 Film Camera Sage
Kód: 1894448Podrobný popis
EKTAR H35 Film Camera Sage
Technické specifikace
Velikost filmu: 135
Typ filmu: Negativ
Dodatočné parametre
| Kategória: | Fotoaparáty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.201 kg |
| EAN: | 4897116930248 |
| Délka: | 15 cm |
| Hmotnosť: | 0.201 kg |
| Šířka: | 13 cm |
| Typ fotoaparátu: | Digitální kompakty |
| Výška: | 5 cm |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
