VERBATIM HDD 2.5" 2TB Store 'n' Go USB 3.0, Silver
Kód: 711692Podrobný popis
Prenosný pevný disk Verbatim Store 'n' Go 2 TB USB 3.0 Špeciálne vlastnosti: - Dostupné farby: čierna, strieborná Ultra rýchle USB 3.0 2.5" (6.35 cm) externý pevný disk, kompatibilný smerom nadol s USB 2.0 - USB 3.0 teoretická maximálna rýchlosť prenosu dát: 5 Gb/s -> až 10x rýchlejší ako USB 2.0 FAT-32 predformátovaný, okamžite pripravený na použitie v PC aj Mac - Vrátane rozsiahleho softvérového balíka: zálohovací softvér na jednoduché zálohovanie súborov z počítača na externý pevný disk, softvér na úsporu energie Green Button, ktorý kontroluje spotrebu energie vášho disku, formátovací softvér na jednoduché (pre)formátovanie externého pevného disku - 2 roky záruka výrobcu Hmotnosť produktu: 150 gramov Rozmery produktu: 80 mm x 116 mm x 13 mm (š x d x v) Hmotnosť balenia: cca 200 gramov Rozmery balenia: 145 x 40 x 175 mm (š x v x h).
Dodatočné parametre
| Kategória: | Externé disky 2,5" |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.201 kg |
| EAN: | 023942531890 |
| Barva: | Stříbrná |
| Bez nutnosti přídavného napájení: | Ano |
| Hmotnost: | 150 g |
| Hmotnosť: | 0.20100 kg |
| Kapacita disku: | 2 TB |
| Otáčky HDD: | 5400 ot/min |
| Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy: | ano |
| Rozměry: | 116 × 80 × 13 mm |
| Technologie SSD: | Ne |
| USB 3.0 (počet): | 1 |
| Wi-Fi: | Ne |
| Záruka: | 2 roky, 24 měsíce |
| Záruka pre IČO: | 24 měsíce |
| Formát SSD disku: | 2,5" |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
