LaCie Rugged/5TB/HDD/Externí/2.5"/2R
Kód: 20409009020Podrobný popis
LaCie Rugged® Mini sdílí funkce s populární jednotkou Rugged, jako je odolnost proti nárazům, pádu a gumové pouzdro pro větší ochranu. LaCie Rugged Mini je také odolný proti dešti a tlaku - můžete po něm jezdit s 1-tunovým vozem a stále funguje! Díky své malé velikosti je zcela mobilní a jeho pevný vnější povrch poskytuje ochranu proti náhodným pádům, nárazům nebo tlaku. Rugged Mini je nejkompaktnějším členem rodiny LaCie Rugged Drive a osloví širokou škálu uživatelů.
Model: LaCie Rugged Mini
Kapacita: 5TB
Typ disku: externí HDD
Rozhraní: USB 3.0
Rozměry [V x D x Š): 135 mm x 86 mm x 26 mm
Hmotnost: 400 g
Další vlastnosti:
*Barva Space Grey
*Podpora pro nejnovější verze Windows® 7, Windows 8 / Mac OS® X 10.5 a novější
Informace o povinnosti splnění dodatečné vývozní podmínky uložené výrobcem Seagate naleznete v záložce "Odkazy"
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Externé disky 2,5" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.45 kg |
| EAN: | 3660619407927 |
| Barva: | Oranžová, Bez barvy |
| Hloubka jedn. balení: | 5.2 |
| Hmotnosť: | 0.45 kg |
| Kapacita disku: | 5 TB |
| Kód výrobcu: | STJJ5000400 |
| Modelová rada: | LaCie Rugged |
| Obsahuje chladič: | Ne |
| Otáčky: | Neuvedeno rpm |
| Provedení disku: | Externí |
| Rozhraní IDE: | Ne |
| Rozhraní M2.PCIe NVMe: | Ne |
| Rozhraní M2.SATA: | Ne |
| Rozhraní mini PCI-e: | Ne |
| Rozhraní PCI-e: | Ne |
| Rozhraní SAS: | Ne |
| Rozhraní SATA: | Ne |
| Rozhraní Thunderbolt: | Ne |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 13x18.7x5.2 |
| Typ úložiště: | HDD |
| USB Standard: | USB 3.2 Gen 1 (5Gb/s) |
| Vhodný pro:: | PC / Notebooky |
| Záruka: | 24 |
| Formát SSD disku: | 2,5" |
| Kapacita HDD od - do: | 5 - 6,9 TB GB, TB |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
