ADATA Externí HDD 1TB USB 3.1 DashDrive Durable HD650, černý (gumový, nárazu odolný)
Kód: 204A00000105920Podrobný popis
Model: ADATA HD650
Kapacita: 1 TB
Typ disku [3,5"HDD, 2,5"HDD, SSD, hybrid] : 2,5" HDD
Rozhraní: USB 3.1 ( zpětná kompatibilita s USB 2.0 )
Provozní teplota: 5°C-50°C
Rozměry: 121 x 81 x 21mm
Hmotnost: 201g
Záruka: 3 roky
Související odkazy
Dodatočné parametre
| Kategória: | Externé disky 2,5" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 0.25 kg |
| EAN: | 4713435799154 |
| Adresa výrobce: | Landsberger Strasse 302, 80687 Munich, Germany |
| Barva: | Černá |
| E-mail výrobce: | IASales_eu@adata.com |
| Hloubka jedn. balení: | 3.6 |
| Hmotnosť: | 0.25 kg |
| Kapacita disku: | 1 TB |
| Kód výrobcu: | AHD650-1TU31-CBK |
| Modelová rada: | ADATA HD650 |
| Obsahuje chladič: | Ne |
| Otáčky: | Neuvedeno rpm |
| Provedení disku: | Externí |
| Rozhraní IDE: | Ne |
| Rozhraní M2.PCIe NVMe: | Ne |
| Rozhraní M2.SATA: | Ne |
| Rozhraní mini PCI-e: | Ne |
| Rozhraní PCI-e: | Ne |
| Rozhraní SAS: | Ne |
| Rozhraní SATA: | Ne |
| Rozhraní Thunderbolt: | Ne |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 18.7x11.8x3.6 |
| Telefon výrobce: | +498990405296 |
| Typ úložiště: | HDD |
| USB Standard: | USB 3.2 Gen 1 (5Gb/s) |
| Záruka: | 36 |
| Formát SSD disku: | 2,5" |
| Kapacita HDD od - do: | 1 TB GB, TB |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Adata |
|---|---|
| Adresa : | Landsberger Strasse 302, 80687 Munich, Germany, +498990405296 |
| E-mail : | IASales_eu@adata.com |
