PremiumCord DVI-D kábel, dual-link, DVI (24+1),MM, 10m
Kód: 296010320998Podrobný popis
PremiumCord DVI-D propojovací kabel,dual-link,DVI(24+1),MM, 10m
Video DVI-D M
Délka kabelu 10 m
Dodatočné parametre
| Kategória: | DVI káble |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.92 kg |
| EAN: | 8592220000264 |
| Barva: | Černá |
| Délka: | 10 - 11 m |
| DVI-D: | 2 M |
| Hloubka jedn. balení: | 7.3 |
| Hmotnosť: | 0.92 kg |
| Kód výrobcu: | kpdvi2-10 |
| Přesná délka: | 10 m |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 17.6x22.8x7.3 |
| Typ: | Kabely |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
