LCD PANEL 17,3" FHD 1920x1080 40PIN MATNÝ IPS 144HZ / BEZ ÚCHYTŮ
Kód: 2191062275Podrobný popis
Náhradní díl LCD panel 17,3" FHD 1920x1080 IPS 144Hz v matném provedení.
Úhlopříčka: 17,3"
Rozlišení: 1920x1080 FHD
Konektor: 40 PIN
Typ podsvícení: LED
Povrch LCD panelu: MATNÝ
Technologie LCD panelu: IPS
Rozměry:
Šířka: 389 mm
Výška: 228 mm
Délka invertoru: 285 mm
Způsob uchycení LCD panelu: bez úchytů - lepení k LCD krytu
Záruka: 24 měsíců i na vadné pixely
Dodatočné parametre
| Kategória: | Displeje pre notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.7 kg |
| EAN: | 8592583019576 |
| Hloubka jedn. balení: | 6.8 |
| Hmotnosť: | 0.7 kg |
| Kód výrobcu: | 77030549 |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 30.4x46.5x6.8 |
| Záruka: | 24 |
| Povrch displeja: | Matný |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 |
| Uhlopriečka: | 17,3 " |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
