LCD PANEL 14,0" FHD 1920x1080 30PIN MATNÝ IPS / BEZ ÚCHYTŮ
Kód: 2191062249Podrobný popis
Náhradní díl LCD panel 14,0" FHD 1920x1080 IPS v matném provedení.
Úhlopříčka: 14,0"
Rozlišení: 1920x1080 FHD
Konektor: 30 PIN
Typ podsvícení: LED
Povrch LCD panelu: MATNÝ
Technologie LCD panelu: IPS
Rozměry:
Šířka: 315 mm
Výška: 186 mm
Způsob uchycení LCD panelu: bez úchytů - lepení k LCD krytu
Záruka: 24 měsíců i na vadné pixely
Dodatočné parametre
| Kategória: | Displeje pre notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.42 kg |
| EAN: | 8592583019699 |
| Hloubka jedn. balení: | 2.6 |
| Hmotnosť: | 0.42 kg |
| Kód výrobcu: | 77042909 |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 41.1x24.1x2.6 |
| Záruka: | 24 |
| Povrch displeja: | Matný |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 |
| Uhlopriečka: | 14 " |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
