Solarix SX9-1-0-WH Zásuvka modulární pro 1 keystone pod omítku bílá
Kód: 3649111Podrobný popis
Zásuvka modulární Solarix pro 1 keystone pod omítku bílá
Modulární zásuvka SX9 pro jeden keystone.
Modulární zásuvka Solarix SX9-3-0-WH je univerzální neosazená zásuvka typu German Style, která je určena nejčastěji k instalaci na omítku (např. s boxem SX9-0-WH). Zásuvka je kompatibilní s většinou keystonů Solarix, které mají svorkovnici otočenu dozadu. Barva zásuvky je bílá (RAL 9003).
| Technické informace | |
| Počet portů: | 1 |
| Stínění: | Ne |
| Určení: | Pod omítku, s boxem na omítku |
| Úhel portů: | 45° |
| Modulární provedení: | Ano |
| Barva: | Bílá |
| Rozměry: | 80 x 80 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dátové zásuvky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.082 kg |
| EAN: | 8595684700435 |
| Barva: | Bílá |
| Hmotnosť: | 0.08200 kg |
| Rozměry: | 80 × 80 mm |
| Záruka: | 2 roky, 24 měsíce |
| Záruka pre IČO: | 24 měsíce |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
