ALLSOP Čistící sprej Screen Cleaner+ hadřík z mikrovlákna
Kód: 2960103902Podrobný popis
Znečištěná obrazovka může způsobit únavu očí, narušit vaši schopnost pracovat a vypadá nevzhledné. Pravidelným čištěním tomu můžete jednoduše zabránit. Tato 200ml láhev Allsop Screen Cleaner s přiloženou utěrkou z mikrovlákna přichází s řešením. Ideální TV, notebooky, tablety, chytré telefony, kamery a další elektronické zařízení.
Vlastnosti produktu:
• 200 ml láhev nealkoholického čisticího roztoku
• Vysoce kvalitní utěrka Micro Fibre Cloth (16 x 16 cm)
• Vhodné pro použití na většinu typů obrazovek
• Bezpečně odstraňuje prach a otisky prstů z obrazovek
• Snadné skladování roztoku a čistící hadřík v jednom kuse
Související odkazy
Dodatočné parametre
| Kategória: | Čistiace prostriedky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.26 kg |
| EAN: | 5099606061770 |
| Hloubka jedn. balení: | 15.2 |
| Hmotnosť: | 0.26 kg |
| Kód výrobcu: | 06177 |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 5.6x5.7x15.2 |
| Rozměry: | 4x4.5mm + sprej ŠxVxH mm |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
